Inkhearts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Предложения за игри

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
AntenorA
Admin
AntenorA


Брой мнения : 59
Age : 34
Localisation : На майната си :)
Registration date : 16.07.2007

Предложения за игри Empty
ПисанеЗаглавие: Предложения за игри   Предложения за игри EmptyНед Сеп 21, 2008 3:12 am

За да не се чудят хората, ако изобщо се намерят такива, къде да си пускат предложенията и да няма...
"Абе сяяя да пусна ли темааа?
Ама то само за едно нещоооо???
Щом няма сигурно тъй трябва....?!?"
пишете си идеите тук.
Ще е хубаво обаче да се намерят играчи, преди да напълним форума с игри Very Happy
Върнете се в началото Go down
AntenorA
Admin
AntenorA


Брой мнения : 59
Age : 34
Localisation : На майната си :)
Registration date : 16.07.2007

Предложения за игри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за игри   Предложения за игри EmptyПет Мар 12, 2010 8:50 pm

Търся си фенове за игра по Старкрафт.
Тъй че ако някой дето влиза тук и не е бот (Very Happy), харесва Старкрафт, да се чувства поканен Smile
Върнете се в началото Go down
Funcrow




Брой мнения : 1
Registration date : 10.11.2009

Предложения за игри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за игри   Предложения за игри EmptyСъб Юли 17, 2010 3:39 am

Жалко, аз влизам, ама съм бот Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
Satyr

Satyr


Брой мнения : 39
Age : 33
Localisation : Kol Adal, Central Alkaria
Registration date : 09.11.2009

Предложения за игри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за игри   Предложения за игри EmptyСря Авг 18, 2010 6:43 pm

Аз съм навит, само да се запозная по-така с историята и с героите, че зася знам само Рейнър, горе-долу Кериган и Зератул само съм го виждал ма нищо повече. Smile
Върнете се в началото Go down
http://weerax.deviantart.com/
AntenorA
Admin
AntenorA


Брой мнения : 59
Age : 34
Localisation : На майната си :)
Registration date : 16.07.2007

Предложения за игри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за игри   Предложения за игри EmptyВто Фев 08, 2011 1:55 am

Хъх.. ам за целта ще тр да изиграеш първата игра...
най - малкотo да прочетеш историята й из нета. пък може и хрис да навием, въпреки че като я гледам, хукнала е Very Happy
Върнете се в началото Go down
BloodyPrince
Admin
BloodyPrince


Брой мнения : 52
Age : 33
Registration date : 15.07.2007

Предложения за игри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за игри   Предложения за игри EmptyВто Яну 19, 2016 10:03 pm

Само да вметна, знам, че е страшно, че тази тема е пусната преди 8 години, но да се знае, че е активна/това за новите, за гостите и за скучаещите/
И като цяло, както казах и на Сашо по-рано, ако има нужда от нови секции и разширяване на игра или има по-големи идеи, които искат повече място - както се вижда от общо петте секции във форума - място за нови секции има, така че...
И като цяло, ако някой иска да пуска тема или да прави игра/от по-малък мащаб, дето няма нужда от секции, герои и много мислене/ като цяло да влиза и да си пуска, в темата с правилата е описано как става номера/не че е трудно/, но ме мързи да слагам линк Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://bgrp.bulgarianforum.net
Sponsored content





Предложения за игри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за игри   Предложения за игри Empty

Върнете се в началото Go down
 
Предложения за игри
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Inkhearts :: RolePlay :: RolePlay Дискусии-
Идете на: